176082
Linde E-40-P (337)
This product has been sold
Specifications
| Kapasitas | 4.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2007 |
| Nilai Pengukur | 7.874 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 440 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 295 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x70-15 |
| Tyre size rear | 21x8-9 |
| Berat | 6.691 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |