- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176072 Linde V-10-02 (5212)
176072
Linde V-10-02 (5212)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 2.028 |
| Tiang | Mono freelift |
| Tinggi pengangkatan | 184 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 162 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Berat | 1.790 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |