- Beranda
- Products
- Order pickers
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.250 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 1.774 |
| Tiang | Triplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 890 cm |
| Platform height | 825 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 350 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Berat | 3.925 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |