- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176023 Toyota RRE-180-H
176023
Toyota RRE-180-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.800 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 10.175 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 1.100 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 423 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Berat | 4.801 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |