175975
Toyota 40-8-FD-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 5.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 12.817 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 330 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 254 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Berat | 8.117 kg |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new rear tyres |