175965
Toyota 8-FG-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 4.500 kg |
|---|---|
| Mesin | LP Fuel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 15.289 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 500 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25x15 |
| Tyre size rear | 7.00x12 |
| Berat | 8.255 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new rear tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |