- Beranda
- Products
- Order pickers
- 175961 BT OME-100-H
175961
BT OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 5.263 |
| Tiang | Triplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 885 cm |
| Platform height | 820 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 385 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Berat | 4.150 kg |
| Details | powersteering |