175931
Toyota 72-8-FD-30
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 2.596 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 400 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 265 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Berat | 4.550 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, exclusively for sale outside the EU |
| Attachment types | Sideshift |