- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 175915 Linde R-14-01 (1120)
175915
Linde R-14-01 (1120)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 6.248 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 549 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Berat | 3.550 kg |
| Details | heating, cabin |
| Attachment types | Sideshift |