- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 175886 Toyota RRE-160-HE
175886
Toyota RRE-160-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 5.182 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 800 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 325 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Berat | 4.203 kg |
| Attachment types | Sideshift |