- Beranda
- Products
- Order pickers
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 710 |
| Tiang | Triplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 1.015 cm |
| Platform height | 950 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 435 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 420 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Berat | 4.150 kg |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |