175758
Toyota 8-FBMT-30
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 6.465 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 280 cm |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250/60-12 |
| Tyre size rear | 18x7-5 |
| Berat | 5.827 kg |
| Details | new front tyres, new rear tyres, new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions |