175749
Toyota 8-FBMT-25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 9.451 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 330 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| Berat | 5.111 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |