175742
Toyota 8-FBM-20-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 6.685 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 280 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 750 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 150/75-8 |
| Berat | 3.729 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new rear tyres, new forks |