- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 175718 Toyota RRE-200-H
175718
Toyota RRE-200-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 9.970 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 485 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Berat | 4.351 kg |
| Details | wd |
| Attachment types | Sideshift |