175711
Linde H-35-D-01 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 14.150 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 466 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250/75-12 |
| Tyre size rear | 225/75-10 |
| Berat | 4.940 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |