175694
BT C-3-E-150
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2006 |
| Nilai Pengukur | 6.967 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Berat | 3.330 kg |
| Fork length | 80 cm |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |