175688
Toyota 52-8-FDF-30
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 2.128 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 470 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Berat | 5.310 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions |