175668
Toyota 8-FBMHT-85
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 8.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 2.389 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 320 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 1.250 |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 250-15 |
| Berat | 12.300 kg |
| Fork length | 180 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new forks, new front tyres |