175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2022 |
| Nilai Pengukur | 11.351 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 339 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Berat | 4.703 kg |
| Details | hourmeter confirmed, heating, cabin, 3 hydraulic functions |