175630
Toyota 02-8-FDF-25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2016 |
| Nilai Pengukur | 6.068 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 330 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Monotrol |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Berat | 3.750 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |