- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 175507 Toyota RRE-200-H
175507
Toyota RRE-200-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 7.565 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 1.150 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Battery year of manufacture | 2024 |
| Berat | 5.444 kg |
| Details | 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |