175352
Linde E-20-PHL-02 (386)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 14.297 |
| Tiang | Duplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 354 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 235 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Berat | 3.710 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |