175180
Linde E-25-L-01 (387)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 3.124 |
| Tiang | Duplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 330 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Berat | 4.593 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |