175072
Still RX-70-30-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 3.000 kg |
|---|---|
| Mesin | LP Fuel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 5.404 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 440 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 21x8-9 |
| Berat | 5.000 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |