- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 175007 Jungheinrich ERC-214-Z
175007
Jungheinrich ERC-214-Z
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 2.017 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 469 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 375 |
| Battery year of manufacture | 2016 |
| Berat | 1.640 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift |