174984
Toyota 7-FBEF-15
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2008 |
| Nilai Pengukur | 5.713 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 430 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 200 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 525 |
| Battery year of manufacture | 2008 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 15x4.5-8 |
| Berat | 3.040 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |