174577
Toyota 02-7-FG-35
This product has been sold
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specifications
| Kapasitas | 3.500 kg |
|---|---|
| Mesin | LP Fuel |
| Transmisi | Automatic |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 11.706 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 350 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Berat | 5.850 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |