173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.800 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 6.942 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 370 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 260 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12,5x80-18 |
| Tyre size rear | 27x10-12 |
| Berat | 3.842 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new forks, new seat, 4wd |
| Attachment types | Sideshift |