173680
Still RX-60-50
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 5.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 7.302 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 535 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 260 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 355x50-15 |
| Tyre size rear | 200x75-9 |
| Berat | 7.594 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork positioner with reach forks |