- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 171793 Toyota RRE-160-HE
171793
Toyota RRE-160-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 9.567 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 900 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 355 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Berat | 4.004 kg |
| Attachment types | Sideshift |