174577
Toyota 02-7-FG-35
产品卖掉了
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
产品规格
| 容量 | 3500 kg |
|---|---|
| 动力 | LPG |
| 变速器 | Automatic |
| 制造年份 | 2012 |
| 小时数 | 11706 |
| 桅杆 | Duplex wideview |
| 提升高度 | 350 cm |
| 降低高度 (cm) | 245 cm |
| 操作系统 | Fingertip joystick |
| 踏板 | Single pedal |
| 轮胎(后轮) | SE |
| 轮胎(前轮) | SE |
| 轮胎(前轮) | 250-15 |
| 轮胎(后轮) | 7.00-12 |
| 重量 | 5850 kg |
| 产品详情 | 4 液压效能 |