- Início
- Products
- Forklift attachments
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Details | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 3.200 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2018 |
| Frame width | 1.550 mm |
| Opening range max | 2.650 mm |
| Opening range min | 760 mm |
| Forks | 1600x125x45 |
| Sideshift | Yes |
| Weight | 572 kg |