6336
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Details | rotating head |
|---|---|
| Capacity | 2.500 kg |
| FEM Class | FEM2 |
| Year of manufacture | 2017 |
| Frame width | 1.040 mm |
| Opening range max | 1.800 mm |
| Opening range min | 550 mm |
| Rotation | 360 |
| Forks | 1500X120x40 |
| Weight | 572 kg |