- Início
- Products
- Forklift attachments
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Details | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 2.800 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2006 |
| Frame width | 1.000 mm |
| Opening range max | 1.680 mm |
| Opening range min | 646 mm |
| Sideshift | Yes |
| Weight | 321 kg |