- Início
- Products
- Pallet stackers
- 177116 Toyota SWE-120-S
177116
Toyota SWE-120-S
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1.200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 97 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 265 cm |
| Closed height | 185 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Total weight | 1.065 kg |
| Details | wd |