- Início
- Products
- Pallet stackers
- 176813 Toyota SWE-140
176813
Toyota SWE-140
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1.400 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 2.080 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 365 cm |
| Closed height | 182 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Total weight | 1.050 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |