- Início
- Products
- Forklift attachments
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Details | bale clamp |
|---|---|
| Capacity | 5.000 kg |
| FEM Class | FEM4 |
| Year of manufacture | 2021 |
| Frame width | 2.200 mm |
| Arms height | 480 mm |
| Arms length | 1.700 mm |
| Weight | 2.265 kg |