- Início
- Products
- Order pickers
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 215 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 4.165 |
| Platform height | 300 cm |
| Closed height | 145 cm |
| Battery volts | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Total weight | 646 kg |