- Início
- Products
- Pallet stackers
- 176379 Toyota SPE-200-L
176379
Toyota SPE-200-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2.000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 3.198 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 260 cm |
| Closed height | 195 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1.564 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 170 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |