- Início
- Products
- Order pickers
- 176340 Toyota OSE-100
176340
Toyota OSE-100
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1.000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 1.724 |
| Mast | Mono freelift |
| Lifting height | 188 cm |
| Platform height | 120 cm |
| Closed height | 156 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Total weight | 1.826 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |