- Início
- Products
- Pallet stackers
- 176273 Toyota SWE-120
176273
Toyota SWE-120
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1.200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 6.197 |
| Mast | Duplex standard |
| Lifting height | 290 cm |
| Closed height | 193 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1.005 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |