- Início
- Products
- Pallet trucks
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2.000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 7.199 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 400 |
| Total weight | 930 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |