- Início
- Products
- Pallet trucks
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2.000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 14.091 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 919 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |