- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175835 Toyota 8-FBE-15-T
175835
Toyota 8-FBE-15-T
Dit product is helaas verkocht
Unieke eigenschappen
- Low hours
Specificaties
| Capaciteit | 1.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2022 |
| Afgelezen urenstand | 859 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 500 |
| Bouwjaar batterij | 2022 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 15x4.5-8 |
| Gewicht | 3.097 kg |
| Details | cabine, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |