- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175708 Hyundai 40-D-9-A
175708
Hyundai 40-D-9-A
Dit product is helaas verkocht
Specificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 6.359 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 236 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 6.654 kg |
| Details | cabine, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |