- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175657 Still RX-60-40
175657
Still RX-60-40
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 8.040 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 433 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 222 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 930 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 355x50-15 |
| Banden (A) | 21x8-9 |
| Gewicht | 6.853 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, verwarming, cabine, nieuwe vorken, nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden |