- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175237 Linde H-50-D-02-600 (394)
175237
Linde H-50-D-02-600 (394)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 5.767 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 280 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 315x70-15 |
| Banden (A) | 250x70-15 |
| Gewicht | 6.815 kg |
| Vorklengte | 130 cm |
| Details | nieuwe achterbanden, cabine, verwarming, airco, 4 hydraulische functies, urenstand bevestigd |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |