176544
Cesab CBG-20
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Unique properties
- Defect
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | LP Fuel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Nilai Pengukur | 8.191 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 450 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 6.50-10 |
| Tyre size rear | 18x7-8 |
| Berat | 3.700 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |