176406
Linde H-35-D-01 (1202)
This product has been sold
Specifications
| Kapasitas | 3.500 kg |
|---|---|
| Mesin | Disel |
| Transmisi | Hydrostatic |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 4.689 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 549 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 342 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 27x10-12 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| Berat | 5.213 kg |
| Details | hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |
| Attachment types | Sideshift |